PROCES DŁUGOFALOWEGO ROZWOJU SPORTOWCA Z NICOLE RODRIQEZ !


18.11.2021

 „Proces Długofalowego Rozwoju Sportowca” 
Jesteśmy już po pierwszym szkoleniu prowadzonym przez  Nicole Rodriqez oraz Pawła Wolińskiego  💪
W dniach 6-7 Listopada   Fabryka Ogólnego Rozwoju  w Lublinie przemieniła się w niezwykle klimatyczne centrum szkoleniowe !
Nicole to światowej sławy trenerka, która szkoli trenerów i zawodników na całym globie 🌏
Było to pierwsze tego rodzaju kompleksowe przedsięwzięcie, które kładzie nacisk na całokształt rozwoju zawodników od U-8 do U-18 uwzględniając rozwój psychologiczny, sensomotoryczny, sposób myślenia, uwarunkowania fizjologiczne, hormonalne, elementy profilaktyki i rehabilitację! Szkolenie dopełniły „Gry i Zabawy z Mocowaniem”  prowadzone przez Pawła Wolińskiego, który przedstawił możliwości ich zastosowania w treningu dzieci i młodzieży, a nawet kadr seniorskich 💪🔥🤼
Nie zamierzamy zatrzymywać się w miejscu. Będziemy rozwijać i modyfikować program tak, by uczestnicy kolejnych szkoleń mogli w jak największym stopniu skorzystać z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w pracy co przyczyni się do stworzenia optymalnych warunków rozwoju dla profesjonalnych akademii sportowych.
To  ogromny zaszczyt dla założyciela Pawła Wolińskiego oraz całej Fabryki Ogólnego Rozwoju,  że trenerka Nicole podjęła z nami  współpracę i obdarzyła nas zaufaniem rozpoczynając tak niezwykłą inicjatywę właśnie w FOR.
Coach Nicole Rodriguez – Dziękujemy !