Zajęcia

#FORadults

FOR to miejsce również dla dorosłych, uprawiających sport zarówno zawodowo, jak i amatorsko.

Niezwykłym atutem FOR oprócz innowacyjnego podejścia do pracy z dziećmi i sportowcami, jest także to, że w czasie trwania zajęć dla najmłodszych prowadzone są równolegle zajęcia dla ich rodziców. Po co macie Państwo czekać w samochodzie lub poczekalni na swoje pociechy, skoro sami możecie wykorzystać ten czas na ćwiczenia i wzmocnienie swojej kondycji.

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny, w odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki temu poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie często zaniedbywanych przez nas mięśni głębokich. Mięśnie te odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz wzmacniają nasz kręgosłup. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które prowadzą na co dzień siedzący tryb życia. Ich gorset mięśniowy jest często słaby co prowadzi do wielu poważnych problemów w dolnej części kręgosłupa oraz stale towarzyszących dolegliwości bólowych.


Trening personalny

W FOR oferujemy także treningi personalne pod okiem profesjonalnych trenerów, którzy nie tylko pomogą zbudować wymarzoną formę i sylwetkę, ale przede wszystkim zadbają o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.